Pedał sprzęgła wpadł i leży na ściance grodziowej...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Cezary307
    Classic
    • 2011
    • 11

    Pedał sprzęgła wpadł i leży na ściance grodziowej...

    Tą bandę Jana na Wiejsckiej trzeba lać, niema co z nimi gadać :diabelski_usmiech Ciekawe ile prawy jest w tym obrazku co wczoraj wklejałem o sytuacji w Polsce...
  • Artek89
    Classic
    • 2010
    • 23

    #2
    Pedał sprzęgła wpadł i leży na ściance grodziowej...

    Witam,
    tak jak w opisie, wcisnąłem sprzęgło i zostało mi przy ściance grodziowej. biegi nie wchodzą. Jak podniosę ręcznie pedał to zostaje na górze a jak dotknę pedał to wpada...

    Co może być przyczyną??

    Komentarz

    • kamiluch90
      Ambiente
      • 2010
      • 199

      #3
      Pompa sprzęgła (wysprzęglik)
      Pozdro
      Nieoznakowana Octavia :twisted:
      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=41691

      Komentarz

      • ruwado
        RS
        • 2009
        • 14883
        • Octavia IV (NX3)

        #4
        Ja ta miałem w pierwszym roku gwarancji (wyciągał mnie assistance). Pękł jakiś przewód od wspomagania sprzęgła i wyciekał płyn. Po trasie z okolic Wa-wy do Katowic, wjechałem na osiedle Giszowiec - wcisnąłem sprzęgło i dupa. Tak jak u Ciebie - zostało w podłodze. Popróbowałem je podnieść i trochę ujechałem, ale znowu wpadło w podłogę i tak już zostało. Podobno był ten przewodzik źle ułożony i na wybojach o coś ocierał, aż się przetarł.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz

        • Artek89
          Classic
          • 2010
          • 23

          #5
          Okazało się że pękła zapinka w wyprzęgliku i wyciekła płyn... powiedzcie mi czy pompa od hamulcy zasila także sprzęgło??

          Komentarz

          • bradley
            L&K
            • 2008
            • 1465

            #6
            Pompa hamulcowa nie, ale pompa hamulcowa i wysprzeglik korzystaja z tego samego zbiorniczka na plyn.
            VW Vento 1.9TDI 1Z ++
            Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
            Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

            Komentarz

            Pracuję...